Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Parçalı Ödeme

Müşteri yakıt ödemesini tek bir ödeme yöntemi yerine, kredi kartı, nakit, puan gibi ödeme türlerinin birden fazlası ile parçalı olarak da gerçekleştirebilir. Beko 1000 TR cihazından parçalı ödeme almak için öncelikle plaka girişi yapılır ve yakıt dolumu tamamlanır. Ardından ödeme ekranı üzerinden “Parçalı Ödeme” seçeneği ile ilerlenerek müşterinin hangi tip ödeme seçenekleri ile ne kadar ödeme yapmak istediğine göre girişin yapılması gerekir. İlk ödeme yöntemi ile işlem tamamlandıktan sonra, diğer yöntem için kalan tutar otomatik hesaplanır.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi