Kariyer

Sen de işletmeleri büyütmek için heyecanla çalışan büyük bir ekibin parçası olmak istiyorsan hemen kariyer sayfamızı ziyaret et!
 
Türkiye’nin en önemli teknoloji merkezleri İTÜ ARI TEKNOKENT ve ODTÜ Teknokent’teki ofislerimizde finansal teknolojiler alanında çağ atlatacak teknolojiler üretmek için araştırmalar yapıyoruz, inovatif çözümler kurguluyoruz.
 
Finansal teknolojiler alanında Türkiye’nin en büyük platform sağlayıcısı olarak, gücümüzü ekip arkadaşlarımızdan alıyoruz.
 
Sen de bu dinamik ekibin bir parçası olmak istersen, bize aşağıdan ulaşabilirsin.

https://www.linkedin.com/company/tokeninc/jobs
 

Gelecek iş fırsatlarımız için aday havuzu yaratabilmek,  Token yeteneklerini erkenden keşfedebilmek ve bünyemizde gelişim imkanları sağlamak için staj sürecimiz değer kazanmaktadır. «The Future of Payment Systems» mottomuzla kurguladığımız ve online olarak gerçekleştirdiğimiz staj programımız üniversite öğrencilerine organize olma, fikir olgunlaştırma, değer üretme, proje geliştirme, iç motivasyon sağlama yetkinlik ve becerilerini sağlamayı amaçlar.

Stajyerlerimiz süreç boyunca Koç Akademi eğitimlerinden faydalanırken, İK Kariyer Yönelim Workshopları ve Kariyer Tavsiyeleri görüşmeleri ile kendilerini geliştirme ve geleceğe hazırlama imkanı elde ederler.
 

https://live.peoplise.com/token/Application/Landing/3ef1d287-6022-4e8c-b7d8-1b815d913ed0
 

Token Hackathon katılımcıların yeni nesil ödeme sistemleri ve finansal teknolojileri kullanarak proje geliştirebileceği, geliştirirken farklı şeyler öğrenebileceği, deneyimleyeceği, finansal teknolojiler dünyasına adım atacağı bir proje maratonudur.

Sosyal olarak çalışanları kaynaştıran, farklı alanlarda yeni şeyler öğrenmelerini sağlayan, eğlendiren ve geliştiren etkinlikler düzenleriz; eğitim-gelişim faaliyetlerimiz çalışan deneyimi yaratmak için önem verdiğimiz en değerli aktivitelerimizdendir.

Token’da her çalışanımız kendi gelişim sorumluluğunu üstlenir. Koç Holding eğitim programlarına paralel olarak ilerleyen eğitim & gelişim faaliyetlerimiz hem genel ihtiyacı hem bireysel ihtiyacı karşılamaya yöneliktir. Genel ve bireysel ihtiyaçlar; performans değerlendirme süreci değerlendirme çıktıları ile beslenirken aynı zamanda ihtiyaç analizi ve yönetici geri bildirimleri ile şekillenir.

Hem uzmanlık hem de liderlik için özelleştirilmiş gelişim programları bulunmaktadır. Bu programlar yıllık olarak tasarlanmaktadır. Online eğitim fırsatları (Coursera, Udemy, Udacity, vb.) farklı portallar üzerinden planlamaları yapılır.

Tüm çalışma arkadaşlarımızın verimli, keyifli ve mutlu şekilde çalışmalarını önemser, onların kişisel ve mesleki gelişimlerini destekleyecek somut adımlar atar, hep birlikte yüksek performans göstermek için gerekli sistemleri kullanırız.

En önemli değerimizin insan olduğunu bilir, etki sahibi olan yeteneklerle birlikte ödeme sistemlerinin geleceğini bugünden yazmak için çalışır, teknoloji üretiriz.

Bu nedenle Token, gücünü çalışanlarından alır.
Çalışanlarımızın şirkette geçirdikleri vakit bizim için çok değerli. Bu vakti en keyifli hale getirebilmek için eğlenceyi asla göz ardı etmiyoruz. Wellness uygulamalarından spor faaliyetlerine, kültürel gezilerden happy hourlara, ofiste masaj, konsept parti, ilham veren konuşmacı etkinlikleri gibi çok farklı alanlarda eğlendiren ve gelişime katkı sağlayan birçok etkinlik planlaması gerçekleştiriyoruz.

İTÜ Arı Teknokent, yeşillikler içerisindeki ofisimiz enerjisini öğrenci kampüsünde yer almaktan alır. Ulaşım kolaylığı, merkezi Lokasyon, AVM, otopark, restoran & cafe, market, kuaför vb. olanaklar çalışma koşullarımızın kalitesini yükseltir.
Ödeme teknolojileri alanında faaliyet gösteren en büyük şirketlerden birinde çalışmanın verdiği mutluluğu hissederiz. Şirketimiz her zaman global gelişim fırsatlarını destekler.

Bizim için şeffaflık esastır ve herkesin fikrini açıkça ifade edebileceği demokratik ortamı yaratırız.

Çevik bir yapıya sahibiz, alınan kararları hızlıca hayata geçiririz.
Hiyerarşiden uzak çevik (agile) ekipler ile çalışırız. Ekip içerisindeki uyumun yüksek performansın öncelikli koşullarından biri olduğunun farkındayız, dayanışmadan yanayız.

Ekosistemimizde gelecek vaat eden girişimleri destekler iş birliği gerçekleştiririz.

Üniversite öğrencileri ve yeni mezun genç yetenekler daima ilgi alanımızdadır, özel gelişim fırsatlarıyla doğru potansiyele ulaşmayı hedefleriz.
Türkiye’nin en büyük şirketler topluluğu olan Koç Holding’in bir parçası olmak bizlere gurur verir. Her zaman vizyon ve misyonumuzu arkamıza alarak hareket eder, insan faktörünü ön planda tutarız. Çalışanımıza verdiğimiz değer ve güven en büyük hazinemizdir.