Hakkımızda

Token fikirleri gerçek ürünlere dönüştürür ve böylece sorunsuz ve olağanüstü bir müşteri deneyimi yaratarak, iş ortaklarının işlerini maksimum verimlilikle yürütmelerini sağlar.


Token Finansal Teknolojiler Türkiye'nin en büyük holdingi Koç Topluluğu'na ait bir Arçelik iştirakidir. Token perakendeciler için devrim niteliğinde, yenilikçi ürünler ve katma değerli perakende ve ödeme hizmetleri üretir, Fintech ekosistemi için güvenli bir açık platform oluşturur. Token yeni gelir akışları oluştururken gelecekteki ürün ve hizmetleri şekillendiren akıllı ödeme ve perakende platformları sunmak amacıyla cihazlar tasarlar ve altyapılar inşa eder.

Perakende ve mali sistem alanında otuz yılı aşkın deneyime sahip olan Token liderlik ekibi, hükümetlerin tüm mali düzenlemeleriyle uyumlu EFT-POS terminalleri tasarlıyor.Günümüzde Token, 500.000'den fazla aktif ödeme terminali ve bankacılık, yemek kartı ve diğer perakende uygulamaları dahil olmak üzere bu terminallerde çalışan 600.000'den fazla uygulamayı yönetiyor.

Kariyer

Token her zaman yeni yetenekler arayışındadır. Ödeme sistemlerinin geleceğini tasarlayan ekibin parçası olmaya hazır mısınız?

Kültür

Your Cart