Geliştiriciler

"Token yolculuğuna" başlamak için buraya tıklayın
 
Token Yazılım Ekibinin ana misyonu, iş ortaklarımızın uygulamalarının hatasız entegrasyonunu sağlayan ürünler geliştirmektir. Ekibimiz temel olarak aşağıdaki ürünlere odaklanmaktadır.
 
Token AndroidPOS:
Bu platform, işletme mantığını donanımsal bağımlılıklardan yalıtır. Bu amaca ulaşmak için PCI-PTS, CTS ve Token Mobil Platform standartlarıyla uyumlu, donanımlara göre optimize edilmiş sürücü bileşenleri geliştiriyoruz. 

 
Token Mobil Platform:
Mobil platform; e-fatura, satış otomasyonu ve ödeme gibi iş uygulamalarının verimli bir şekilde düzenlenmesini sağlar. Bu platformun amacı, ortak yardımcı uygulamalar sağlayarak ve karmaşık güvenlik işlemlerini ve yasal gereklilikleri uygulama geliştirme yaşam döngüsünden izole ederek farklı mobil işletim sistemlerinden ve donanım özelliklerinden bağımsız olarak çalışmaktır.
 
Token Bulut Platformu:

Birlikte çalışabilen esnek bulut çözümleriyle Token Ekosisteminin sorunsuz bir şekilde düzenlenmesini sağlar. Bu platform kolay ekleme, merkezi tanımlama, mağaza ve esnek barındırma hizmetleri sağlar.
 
Token Ops:
Yazılım Geliştirme Yaşam Döngüsünü otomatik hale getirir ve Çok Alanlı Geliştirme Ekiplerine işbirliğine uygun geliştirme ortamı sağlar.