Beko Sardis


Click to view 360°

Beko Sardis

  • Dokunmatik Ekranlı Android POS Cihazı
  • Sadelik ve Hız
  • İki ekran, bir yüzey
  • Cihazın uzantısı olan yazılım

Paylaş

Sadelik ve hız
Arayüz ve işlemler, hızlı ve sorunsuz ödemeler için basit ve karmaşık olmayan şekilde tasarlanmıştır. Daha hızlı işlemler işletmeye hız katar.

İki ekran, bir yüzey
Satıcının ve alıcının ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan iki ekran, tek bir yüzey gibi hareket ederek birbirleriyle iletişim halindedir, birbirlerini tamamlar ve etkileşim kurar.

Cihazın uzantısı olan yazılım
Görsel stil, animasyonlar ve aydınlatma düzenleri, cihaz donanımına uyum sağlar ve cihazın tasarımını ortaya çıkarır. Birlikte işleyen donanım ve yazılım.

Kullanıcı Arayüzü Stil İlkeleri
Simge kullanılabilirliği: Bir kullanıcının bir simgeyi anlaması, önceki deneyimlerine dayanır. Simgelerin büyük bir kısmı için standart kullanım mevcut olmadığından, anlamı aktarmak ve belirsizliği azaltmak için metin etiketleri gereklidir. POS kullanıcı arayüzünde hem birincil bilgi olarak metin hem de destekleyici ikincil bilgi kaynağı olarak simgeler kullanılır. Işık Kılavuzları: Işık arayüzleri, kullanımı yönlendirir ve başarılı işlemleri vurgular. Kart ile ödeme yapılacağı zaman, kart yuvası alanında mavi ışık görünür.

Ana Ekran
Sadece kategorilere dokunarak ürünlere hızlı erişim sağlar. Sayısal veya alfabetik olarak değiştirilebilir. Akış; Dokunulduğunda açılır pencereler görüntülenir. Görselleştirilen sonraki sayfa. "Yandan kaydırmalı" kullanıcı arayüzü sistemini temel alır.

Kullanıcı Arayüzü Renk Mantığı
Kullanıcı arayüzünde kullanılan renkler, net ve kolay iletişim için sürücüler tarafından seçilir. Kırmızı, yeşil ve mavi renkler kullanıcı arayüzünün işlevsel renk kodlamasının ana öğelerini temel alır. Kullanıcı arayüzünde kullanılan renkler, net ve kolay iletişim için sürücüler tarafından seçilir. Mavi, yeşil ve kırmızı renkler kullanıcı arayüzünün işlevsel renk kodlamasının ana öğelerini temel alır. Beyaz: Ana metinler. Yeşil: Açıkça görülebilen yeşil renk onaylanmış, tamamlanmış ve başarılı işlem anlamına gelir. Kırmızı: Kırmızı renk hatalı işlev, iptal ve hataları ve onaylanmayan ve reddedilen eylemleri gösterir.

Felsefe
Seçilen yazı biçimi, sembollerin yanı sıra metin aracılığıyla da açık bir şekilde iletişim kurar ve temizlenebilir bilgi fikrini destekler. Seçilen mavi renk siyah ve beyaz arka planlarla mükemmel bir kontrast oluşturur, bilgiler ve aktif alanların daha net görünmesini sağlar. Görsel stil, animasyonlar ve aydınlatma düzenleri, cihaz donanımına uyum sağlar ve cihazın tasarımını ortaya çıkarır. Birlikte işleyen donanım ve yazılım.

Sadelik
Açık arayüzlerle yalnızca tek bir tuş. Tek elle kullanımı destekler.

İşletim Sistemi
 
Android 9.0
 
Bağlantı 
 
WiFi 802.11 b / g / n @ 2.4GHz
Bluetooth 4.2 BLE
GPS / Glonass
LTE B1 / B3 / B7 / B8 / B20 / B38
GPRS 900/1800
NFC
Giriş / Çıkış USB 2.0
SIM: Nano Card SAM: Micro Card
 
Donanım özellikleri

İşlemci 4 x Cortex-A35 1.5GHz
Modem aracılığıyla destekli LTE Cat. 4
Hafıza 2 GB LPDDR3 800MHZ
16 GB eMMC Micro SD (16GB)
Ekran 5,46 inç 720x1280 LCD Touch 5 inç Kapasitif / 5 noktalı (Kullanıcı)
3,08 inç 480x272 LCD 3 inç Kapasitif / 1 noktalı (Müşteri)
Kamera 5 Mp Autofocus
Ses 0.75 W Hoparlör
Mikrofon
Zil
Güç tuşu
Çok fonksiyonlu şarj cihazı USB2.0 / 3 parçalı, Ethernet, DCIN, RJ11 x 2 (çekmece, RS-232)
Termal yazıcı (Yazma hızı: ​​maksimum 100 mm / saniye)
 
Güç özellikleri
 
Adaptör girişi 220-240V ~ 50 Hz
Adaptör çıkışı DC 12V/2A
Güç tüketimi (Beklemede) 0.5 W Beklemede
Güç tüketimi (çalışma) 36 W maksimum
Pil 2660mAh / 7,6V (2S-1P)

Details Title

Details Paragraph

Accessories Title

Accessories Paragraph

Link2

Your Cart